Design Dvoulůžko

Design Dvoulůžko

2.290,00 Od / za noc

Amenities

  • Wifi Ano
  • Satelitová TV Ano
  • Nekuřácký pokoj Ano
  • Snídaně Ano
Domácí mazlíček: 490 Kč / mazlíček / noc
Lednička: k dispozici
Trezor: k dispozici
Pokojový service: po domluvě na recepci

Popis

Všechny pokoje DESIGN jsou provedené v moderním designu na míru z nejkvalitnějších materiálů v části hotelu – Penzionu ARIGONE ****.  Jsou vybaveny značkovým nábytkem, pracovním stolem a moderní koupelnou s vysokým standardem. Na přání hosta lze všechny pokoje upravit do varianty TWIN nebo DOUBLE.

Pokoje DESIGN STANDARD  jsou prostorné dvoulůžkové pokoje v moderním designu, se sprchovým koutem. V této kategorii je k dispozici také pokoj pro tělesně postižené (pokoj  číslo 313).

Pokoj číslo 334 DESIGN STANDARD AMETHYST je určen pro vyznavače příjemného spaní v zahřáté posteli, jelikož je navíc vybaven speciálními luxusními lůžky, vyhřívanými unikátními ametystovými podložkami BIO-MAT, zabudovanými ve značkové matraci CUREM.

Pokoje číslo 312 a 323 DESIGN LUX jsou moderní pokoje s prostornou koupelnou navíc rozšířené o parní sprchový box a bidet.

Pokud jste v Olomouci ve čtyřech, ať už s dětmi či ve společnosti jiného páru, a  chcete být blízko sebe, ale přesto s oddělenou koupelnou i pokojem, pak se nabízí spojení pokojů č. 333 a 334 díky společnému vstupnímu prostoru, který je uzamykatelný. Tímto získáte bonus propojení dvou pokojů do velkého apartmánu.

Při použití dvoulůžkového pokoje typu DESIGN jednou osobou, bude dodatečně účtován příplatek 200 Kč / noc. Více informací na jdete v ceníku ZDE.