Restaurace

Vítejte v RESTAURACI ARIGONE ****** Dokonalé prostředí pro obchodní jednání i vzácné momenty romantiky s vynikající kuchyní *****

Restaurace je situována do dvorního traktu hotelu ARIGONE. Jedná se o novou přístavbu, která je kompletně provedena ve dřevě. Celá restaurace je řešena dvouúrovňově a má celkem 120 míst k sezení, včetně salonku. 

Těšíme se na Vaši návštěvu smile
Pondělí zavřeno
Úterý – sobota        11:00 – 22:00 hod
Neděle 11:00 – 16:00 hod

 

Celá restaurace je klimatizovanásmile

V pracovní dny máme pro Vás připraveno „Polední menu“ za velmi příznivé ceny. Prostory restaurace a salonek lze pronajmout na oslavy, svatby, promoce, abiturientské večírky, ale i pro různá jednání či konference na telefonním čísle 585 232 352 nebo emailu restauracearigone@email.cz .

Naše služby

Snídaně

Snídaně jsou nabízeny formou švédského stolu. Pokud chcete snídani do postele, je třeba kontaktovat recepci.

Obědy

V pracovní dny nabízíme denní menu za příznivé ceny. Samozřejmě i v našem jídelním lístku si každý najde něco ze svých oblíbených jídel.

Večeře

Romantická večeře ve dvou či posezení s přáteli v příjemném prostředí a s našimi osvědčenými specialitami Vás určitě dobře naladí.

Konference

Připravíme nejen celodenní občerstvení ale i stravování dle Vašeho přání jak pro konference, tak i školení nebo Vaše workshopy.

Soukromé i firemní akce

Ať už oslavy, promoce nebo abiturientské večírky se stanou pro Vás díky naší vynikající kuchyni a vyjímečnému prostředi nezapomenutelnými zážitky.

Svatby

Svatební hostiny s osvědčenými recepty našich zkušených kuchařů jsou zárukou spokojenosti i při velkých svatbách.

Stáhněte si dnešní denní menu ve formátu pdf nebo klikněte na obrázek denního menu

Stáhněte si jídelní lístek ARIGONE ve formátu pdf.