Vítejte v RELAX STUDIU hotelu ARIGONE Je čas na nové věci uvolnění a odpočinek Welcome to RELAX STUDIO at hotel ARIGONE Willkommen in RELAX STUDIO des Hotels ARIGONE Welcome to RELAX STUDIO at hotel ARIGONE It's time for new things to enjoy and relax RELAX STUDIO ARIGONE Nejlepší místo, kde si užívat život A best place to enjoy your life RELAX STUDIO ARIGONE Let's relax!

Vítejte v RELAX STUDIU ARIGONE ***** Výjimečné místo pro výjimečné chvíle výjimečných lidí *****

Čas na nové věci - čas na masáž pro uvolnění a odpočinek.

Nechejte se hýčkat a dopřejte svému tělu i duši jednu z našich masáží.

Síla doteku je nepostradatelnou součástí lidského bytí. Masáž příznivě ovlivňuje jak vnitřní orgány, tak i uvolňuje emoční napětí. Používala se zřejmě už od pravěku. Bolestivost lze intuitivně odstranit třením, hnětením a mačkáním, což patří k základním masérským hmatům.

Nejstarší písemné památky o masáži pocházejí z Egypta z dob pět tisíc let před naším letopočtem a od Egypťanů se masáži naučili Asyřané, Babyloňané, Řekové a Židé.

Masáže v našem wellness hotelu ARIGONE provádíme kvalitními bio masážními oleji Saloos a jejich účinek posilujeme aroma oleji firmy Energy. Zajímá Vás, jaké éterické oleje využíváme a jaké mají účinky? Podívejte se na náš blog k vlivu éterických olejů na tělo i mysl.

Vyberte si některou z našich masáží a pro rezervaci Vašeho termínu kontaktujte prosím naši recepci na telefonu 585 232 351 nebo emailem

Klikněte na ikonku nebo  na název masáže pro zobrazení informací k masáži

Naše nabídka masáží

KLASICKÁ MASÁŽ ***** Čas na přestávku, čas promnout celé tělo *****

ODPOČINEK A UVOLNĚNÍ

Klasická masáž

Navodit harmonii těla i duše
Zklidní organismus i povzbudí a nastartuje celé tělo k optimálnímu výkonu.

Je vhodná pro všechny, kdo si chtějí odpočinout, nabrat nových sil a současně se zbavit bolesti zad.

Klasická masáž pozitivně ovlivňuje prokrvení tkání, odstraňuje zplodiny látkového metabolismu, uvolňuje masírované svalstvo a zlepšuje pohyblivost kloubů. Zmírňuje bolesti hlavy, migrény, celkovou únavu, a stres. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka.

Klasická masáž je nevhodná při horečnatých, krvácivých, zánětlivých a kožních onemocněních, popáleninách, zhmožděninách nebo v případě otoků.

Použití kvalitních aromaterapeutických bio olejů a jejich vůně zajistí nevšední zážitek pro všechny smysly.

Masáž nabízíme ve 3 variantách a každá z nich ve 3 možných délkách ošetření:

  • klasická rekondiční masáž (40, 70 a 90 minut)
  • klasická rekondiční masáž rozšířená o nahřátí zad (60, 90 a 110 minut)
  • Klasická rekondiční masáž rozšířená o parafinový zábal (70, 100 a 120 minut)

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ ***** Kdy jindy více relaxovat než v těhotenství *****

MATEŘSKÉ POHLAZENÍ

Těhotenská masáž

Uvolnění pro maminku i očekávaného potomka
Celková relaxace pro ženy v očekávání s fyzickou i psychickou regenerací.

Pokud trpíte v těhotenství takovými bolestmi zad, že už nemůžete ani spát, otékají Vám nohy i prsty na rukou, tak neváhejte a zajděte si na těhotenskou masáž!

Těhotenská masáž je klasická rekondiční masáž speciálně upravená pro potřeby těhotných žen. Žena při masáží leží na boku na masážním stole, vhodně podepřená polštáři. Při masáži si jako těhotná žena nejen odpočinete, ale významně podpoříte také Vaše zdraví. Za hodinu masáže se Vám skvěle uvolní záda a svaly, dojde ke zlepšení funkčnosti jater, žlučníku i slinivky, které jsou během těhotenství zatěžovány dvojnásobně.

Pravidelnými masážemi (vhodné je absolvovat 1x týdně) se zlepšuje i pružnost pokožky a snižuje se pravděpodobnost výskytu strií.

Masáž těhotných je velmi jemná a relaxační, se zaměřením na přetěžovaná bedra a nohy. Pravidelné masáže jsou skvělým způsobem relaxace a tím posílením a harmonizací pro nastávající maminky. Masáž je vhodná pro těhotné ženy v různých stádiích těhotenství.

Kdy masáž v těhotenství nelze provádět?

  • v prvním trimestru (první 3 měsíce těhotenství)
  • vysoký krevní tlak
  • extrémně nízký krevní tlak
  • v posledním měsíci těhotenství (riziko předčasného porodu)

Masáž je rovněž důležitá i v poporodním období, protože ženy při porodu vydávají velké množství energie, kterou musí doplnit zpět a zároveň se vyrovnat se stresem nashromážděným během těhotenství a při porodu.

Masáž se provádí pouze u bezproblémového těhotenství, u rizikového je nutná porada s lékařem.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY ***** Čas příjemně prohřát tělo a uvolnit mysl *****

PROHŘÁTÍ A UVOLNĚNÍ

Masáž lávovými kameny

Prohřát tělo a uvolnit mysl

Tzv. královna masáží je spojení speciálních hmatů s magickou sílou nahřátých lávových kamenů.

Luxusní masáž horkými lávovými kameny – „MAGIC HOT STONES“ dokonale prohřeje tělo, uvolní Vaši mysl, odbourá bolest zad a odstraní stres.

Masáž lávovými kameny je také nazývána královnou masáží, kdy speciální hmaty kombinované s magickou sílou nahřátých lávových kamenů dokonale harmonizují tělo i mysl, zbavují napětí a blažený, až meditativní stav umí navodit mnohem rychleji než klasický způsob masírování.

Nechte se unést na vlnách aromaterapie a romantiky zapálených svíček.  Tato masáž je již od pradávna praktikována na Havajských ostrovech. Základem této unikátní masáže je použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI ***** Kouzlo doteku podle havajských technik *****

ČAS SI UŽÍT SÍLU DOTEKU

LOMI LOMI

Odpočívat, relaxovat a pocítit sílu doteku
Tzv. masáž milujících rukou zharmonizuje Váše tělo i duši.

Havajská masáž LOMI LOMI je terapie už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Někdy je také nazývána milující ruce.

Masáž, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Vychází z velice jemných a plynulých technik, při kterých se využívá nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů maséra.

REZONANČNÍ TERAPIE TIBETSKÝMI MISKAMI ***** Naslouchej tónům misek, naslouchej svému tělu *****

SÍLA TÓNU A VIBRACE

TIBETSKÉ MISKY

Naslouchejte tónům misek, naslouchejte a důvěřujte svému tělu
Nechejte se unášet tóny misek se všemi jejich jemnými vibracemi.

Úhozy rozličnými paličkami na některé „hudební nástroje“ jako tibetské mísy, činely, gongy, ladičky apod. jsou tyto rozvibrovány a přitom vznikají harmonické zvuky s vysokým tónem, které člověk vnímá nejen skrze ucho ale i celým svým tělem. Tak je každý znás celostně pohlcen zvuky se všemi jejich jemnými vibracemi a naše tělo je uvedeno do rezonance s nimi.

Vliv hudby je ovlivněn několika faktory, jako je nálada, duševní stav nebo osobní vkus. Zatímco zvuky rezonují v našem těle bez ohledu na to, zda se nám líbí či nikoliv.

Každý orgán, každá tkáň v našem těle má svou vlastní frekvenci. Umístěním misky nebo ladičky na jednotlivé části těla se tyto mohou uvést do lehké vibrace . Rezonancí různých částí těla se může zmírnit nebo vyřešit eventuelně již existující disharmonie, blokáda nebo dokonce i nemoc, a současně se aktivuje samoléčivá schopnost těla. Naše tělo a mysl přitom prožívají  hlubokou relaxaci a naše každodenní myšlenky přicházejí k odpočinku.

Zvukové vibrace vytváří reflexe a rezonance v prostoru, dosáhnou vaše uši, srdce a mozek, a odtud se obrací zpět do vašeho srdce.

Klikněte na ikonku nebo  na název masáže pro zobrazení informací k masáži

Proč si vybrat naše RELAX STUDIO Prozkoumejte výhody Vaší volby s garancí kvality

Přímo v historickém centru

Od nás je všude blízko, jsme v srdci Olomouce

100% přírodní aromaoleje

Skutečně 100%-ní přírodní esenciální oleje značky Salus

Free Wifi

Bezplatná bezdrátová síť ve všech prostorách RELAX STUDIA

Masáže na pokoji

Možnost doobjednání masáže přímo na pokoj

Náladové osvětlení

Nastavitelné LED osvětlení dle Vaší nálady a typu masáže

Ručníkový servis

Sprcha, ručník i osuška jsou v ceně masáže

TV v čekárně

TV se satelitním příjmem Vám zpříjemní čekání na ošetření

Nabídka šálku čaje

Možnost doobjednání šálku čaje po ošetření

Naše nabídka v číslech Z čeho si můžete vybrat

40
MIN. DÉLKA OŠETŘENÍ
5
MASÉŘI
10
MASÁŽE A PROCEDURY
365
OTEVŘENO DNÍ V ROCE