Pobytové balíčky

POBYTOVÉ BALÍČKY hotelu ARIGONE ***** Výjimečné místo pro výjimečné chvíle výjimečných lidí *****

Čas na výhodný pobyt v historickém centru Olomouce

Blízko ke všem historickým památkám s využitím výhodných pobytových balíčků

Přijeďte si odpočinout do stylového prostředí našeho hotelu v historickém srdci Olomouce a vyberte si některý z našich výhodných pobytových balíčků. 

Nabízíme Vám tyto pobytové balíčky:

Dotvořte si pobyt důležitými maličkostmi dle naší nabídky. A co s volným časem? Vyberte si přesně podle nálady, počasí, chuti nebo ročního období. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Aby se pobyt v našem hotelu přiblížil co nejvíce vašim představám, můžete si jej zpestřit drobnostmi z naší nabídky. Rádi vám připravíme individuální cenovou kalkulaci.

 • Snídaně na pokoji
 • Košík s ovocem na pokoji
 • K dispozici dva župany po celou dobu pobytu
 • Brzký check-in a pozdní check-out dle možností hotelu
 • Parkování na uzavřeném parkovišti hotelu
 • Výzdoba koupelny svíčkami
 • Výzdoba postelí okvětními plátky
 • Protažení páteře na autotrakčním lehátku
 • Výběr nealkoholických nápojů
 • Sekt / zážitkové víno
 • Zapůjčení 2 párů holí pro nordic walking na celý den
 • Slevová karta Olomouc region card
 • Průvodce městem na 2 hodiny

Vážení hosté,
velmi Vám doporučujeme, rezervovat si termíny masažních a relaxačních procedur ještě před Vaším příjezdem do našeho hotelu. Při pozdějším objednání nemůžeme zaručit, že Vámi zvolený termín a čas procedury bude z kapacitních důvodů k dispozici.
Děkujeme za pochopení
Klikněte na ikonku nebo  na název balíčku pro zobrazení podrobných informací k danému balíčku

Wellness balíčky

Dopolední wellness se snídaní ***** Začněte wellness odpočinek dobrou snídaní *****

 

Soukromy Wellness OlomoucNastartovat den snídaní a wellnessem

Nechte se zlákat výbornou snídaní a zregenerujte svoje tělo i duši ve soukromém wellness pokoji přesně podle Vašich představ a přání

WELLNESS SE SNÍDANÍ VE DVOU od 3.000,- Kč

SNÍDANĚ V HOTELOVÉ RESTAURACI A ČASOVÝ ÚSEK NEJMÉNĚ 5,5 HOD.  V PRIVÁTNÍM WELLNESS POKOJI JEN PRO VÁS 

Balíček obsahuje snídani v hotelové restauraci od 7 do 10 hodin. První časová jednotka ve Vámi zvoleném privátním wellness pokoji musí být započata nejpozději do 10. hodiny a pobyt musí být vždy na nejméně 2 časové úseky, tj. 5,5 hod.

Rezervace tohoto balíčku je možná pouze on-line přes naše rezervační stránky a do pole ‚Vaše další upřesnění‘ uveďte text ‚Balíček WELLNESS SE SNÍDANÍ‘. Cena balíčku je dle platného ceníku wellness pokojů a od nás dostáváte jako bonus 2 snídaně pro 2 osoby zdarma.

Za každou další osobu je příplatek za wellness 350,- Kč a za snídani 250,- Kč. Snídani za každou další osobu je třeba uhradit na recepci.

 

Sladké olomoucké wellness rozmazlování ***** Jen Vy dva! *****

100%-ní wellness opečovávání

Olomouc a hýčkání

 

Wellness pobyt Olomouc
Pobytový balíček Arigone Olomouc

5,5 hodiny olomoucké wellness rozkoše

Prožít ve dvou soulad mysli, duše a těla v privátním wellness pokoji

7,5-HODINOVÉ WELLNESS HÝČKÁNÍ VE DVOU od 3.000,- Kč

Pobytový wellness balíček pro dvě osoby obsahuje 7,5 hodinový pobyt v luxusním privátním wellness pokoji s vířivkou popř. i saunou dle Vašeho výběru. My Vám v rámci tohoto balíčku prodloužíme Váš pobyt o 2 hodiny na naše náklady, abyste měli ještě více času na wellness pohlazení v centru Olomouce.

Rezervace tohoto balíčku je možno provádět pouze on-line na našich rezervačních stránkách a do pole ‚Vaše další upřesnění‘ uveďte text ‚7,5-HODINOVÝ WELLNESS BALÍČEK‘.  Cena balíčku je dle platného ceníku wellness pokojů. Vy zaplatíte 2 časové úseky, tj. 5,5 hodiny a od nás dostáváte jako bonus 2 hodiny wellness pobytu navíc.

Prosím zohledněte, že tento balíček je možný jenom tehdy, pokud před nebo po Vámi zvolených dvou časových blocích je daný pokoj volný.

Za každou další osobu je příplatek za wellness 350,- Kč.

Víkend v Olomouci s wellness uvolněním ve dvou ***** Jen Vy dva! *****

100%-ní relax

Víkend v Olomouci s wellness

 

Wellness pobytVíkend s wellness uvolněním ve dvou

Pobyt ve dvou v historickém centru Olomouce umocněný uvolněním v privátním wellness pokoji

VÍKEND V OLOMOUCI S WELLNESS UVOLNĚNÍM VE DVOU 5.990,- Kč

Pobytový wellness balíček pro dvě osoby obsahuje ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji HISTORY nebo FAMILY se snídaní za zvýhodněnou cenu a s jednorázovým vstupem na 2,5 hodiny na luxusní privátní wellness pokoj s vířivkou popř. i saunou.

Objednávky tohoto balíčku provádějte emailem (klikněte na link emailu a ve vaší emailové aplikaci se vám předvyplní naše emailová adresa, název tohoto balíčku i od nás požadováné informace pro objednávku balíčku). Pokud nevyužijete předvyplnění, pak zasílejte objednávky a dotazy na hotel@arigone.cz a do záhlaví emailu  uveďte text ‚VÍKEND V OLOMOUCI S WELLNESS UVOLNĚNÍM VE DVOU‘

Tento balíček můžete využít na dvě noci s příjezdem v pátek nebo sobotu. Rezervaci privátního wellness pokoje je třeba učinit ještě před příjezdem, aby byl wellness pokoj ve Vámi zvoleném termínu volný.

Veškeré naše aktuální časově omezené nabídky najdete na naší stránce AKCE WELLNESS POBYT.

Wellness-sauna-virivka-Olomouchttps://www.arigone.cz/akce-wellness-pobyt/

Využijte časově omezené akční nabídky, které jsou závislé na ročním období a obsazenosti hotelu.

Jednodenní balíčky

Sladké nicnedělání s bublinkovým hýčkáním ***** Hýčkejte se a nechejte se hýčkat *****

100%-ní hýčkání

Nicnedělání a hýčkání

 

Navodit pohodu sladkého nicnedělání
Možnost pocítit přítomnost dvou kosmických principů – mužského a ženského – v celé našem bytí.

PĚT HODIN SLADKÉHO NICNEDĚLÁNÍ V LUXUSNÍM POKOJI S BOHEMIA SEKT 1.900,- Kč

V rámci tohoto balíčku strávíte 5 hodin v naprostém soukromí a pohodlí prostorného nadstandardního pokoje junior Suite s vířivou vanou nebo infra-saunou. Jako bonus od nás dostanete láhev 0,7 l  Bohemia Sekt dle Vašeho výběru.

Při rezervaci tohoto balíčku si vyberete:

…. a pak bude luxusní pokoj Junior Suite  jen Váš po celých 5 hodin! 😊

Objednávky tohoto balíčku provádějte emailem (klikněte na link emailu a ve vaší emailové aplikaci se vám předvyplní naše emailová adresa, název tohoto balíčku i od nás požadované informace pro objednávku balíčku). Pokud nevyužijete předvyplnění, pak zasílejte objednávky a dotazy na hotel@arigone.cz a uveďte v předmětu název tohoto balíčku: „PĚT HODIN SLADKÉHO NICNEDĚLÁNÍ V LUXUSNÍM POKOJI S BOHEMIA SEKT 1.900,- Kč“

BUSINESS & RELAX ***** Kdy jindy více relaxovat než před / po náročném pracovním dni *****

ZVÝHODNĚNÉ UBYTOVÁNÍ S WELLNESS

BUSINESS

Uvolnění před náročným pracovním dnem
Jedna noc a příjemná wellness relaxace

JEDEN DEN + BUSINESS & RELAX 2.390,- Kč

Jedete na služební cestu a cítíte se unaveni? Rezervujte si alespoň 1 den předem jednolůžkový pokoj v našem hotelu v pracovní dny a získejte za zvýhodněnou cenu navíc voucher ve výši 500,- Kč na wellness služby v našem hotelu. Voucher můžete uplatnit na libovolný privátní wellness pokoj nebo masáž dle vašeho výběru.

Objednávky tohoto balíčku provádějte emailem (klikněte na link emailu a ve vaší emailové aplikaci se vám předvyplní naše emailová adresa, název tohoto balíčku i od nás požadované informace pro objednávku balíčku). Pokud nevyužijete předvyplnění, pak zasílejte objednávky a dotazy na hotel@arigone.cz a uveďte v předmětu název tohoto balíčku: „JEDEN DEN + BUSINESS & RELAX 2.390,- Kč“

Můžete si zakoupit i více balíčků (nocí) po sobě.

POHODA NA JEDEN DEN A JEDNU NOC ***** Čas na procházku, wellness i výbornou snídani další den *****

HISTORICKÁ OLOMOUC, WELLNESS I INFRASAUNA NEBO PARNÍ BOX

Pohoda na den i noc pro dva

Jeden den a noc relaxovat a uvolnit mysl
Užijte si pohody večerní Olomouce

JEDEN DEN A NOC POHODY PRO DVA 3.900,- Kč

Balíček obsahuje ubytování na jednu noc včetně snídaně a a získáte za zvýhodněnou cenu navíc voucher ve výši 500,- Kč na wellness služby v našem hotelu. Voucher můžete uplatnit na libovolný privátní wellness pokoj nebo masáž dle vašeho výběru. Na večerní procházce nasajete krásu historického centra Olomouce a po návratu můžete relaxovat ve wellness pokoji či v masážním studiu. Účinky odpočinkového dne necháte doznívat ve vířivé vaně ve Vašem pokoji junior suite nebo můžete relaxovat na pokoji s infrasaunou a parním boxem.

Objednávky tohoto balíčku provádějte emailem (klikněte na link emailu a ve vaší emailové aplikaci se vám předvyplní naše emailová adresa, název tohoto balíčku i od nás požadované informace pro objednávku balíčku). Pokud nevyužijete předvyplnění, pak zasílejte objednávky a dotazy na hotel@arigone.cz a uveďte v předmětu název tohoto balíčku: „JEDEN DEN A NOC POHODY PRO DVA 3.900,- Kč“

Víkendové balíčky

VÍKEND BEZ MYŠLENEK NA PRÁCI ***** Zbavte se myšlenek na práci alespoň na víkend *****

ČAS SI UŽÍVAT BEZ MYŠLENEK NA PRÁCI

Víkend v Olomouci

Odpočívat a relaxovat celý víkend ve dvou
Jen si odpočinout, projít se historickou Olomoucí nebo se nechat hýčkat masáží

VÍKEND BEZ MYŠLENEK NA PRÁCI V OLOMOUCI 4.790,- Kč

Balíček obsahuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci včetně snídaně ve standardním pokoji HISTORY nebo DESIGN a poukaz v hodnotě 500,- Kč na služby masážního studia. Voucher můžete uplatnit na libovolný privátní wellness pokoj nebo masáž dle vašeho výběru.

Objednávky tohoto balíčku provádějte emailem (klikněte na link emailu a ve vaší emailové aplikaci se vám předvyplní naše emailová adresa, název tohoto balíčku i od nás požadováné informace pro objednávku balíčku). Pokud nevyužijete předvyplnění, pak zasílejte objednávky a dotazy na hotel@arigone.cz a uveďte v předmětu název tohoto balíčku: ‚VÍKEND BEZ MYŠLENEK NA PRÁCI‘. Rezervaci služeb v masážním studiu je třeba učinit před příjezdem hosta na hotel.

LUXUSNÍ VÍKEND S WELLNESS POUKAZEM ***** Užijte si víkend ve dvou v luxusním pokojí a nechte se hýčkat *****

NALADĚNÍ NA RELAXACI A LUXUS VE DVOU

LUXUSNÍ VÍKEND S MASÁŽÍ PRO OBA

Víkend ve dvou v luxusním pokoji s whirlpoolem nebo parním boxem a infra-saunou
Nechejte se oba unášet luxusem na pokoji a uvolňující masáži v relax studiu.

LUXUSNÍ VÍKEND S WELLNESS POUKAZEM 6.900,- Kč

Balíček obsahuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci včetně snídaně v nadstandardním junior suite a voucher v hodnotě 500,- Kč na wellness služby v našem hotelu. Voucher můžete uplatnit na libovolný privátní wellness pokoj nebo masáž dle vašeho výběru. Vybrat si můžete i nadstandardní pokoj s vířivou vanou nebo pokoj s infrasaunou a parním boxem.

Objednávky tohoto balíčku provádějte emailem (klikněte na link emailu a ve vaší emailové aplikaci se vám předvyplní naše emailová adresa, název tohoto balíčku i od nás požadované informace pro objednávku balíčku). Pokud nevyužijete předvyplnění, pak zasílejte objednávky a dotazy na hotel@arigone.cz a uveďte v předmětu název tohoto balíčku: ‚LUXUSNÍ VÍKEND S WELLNESS POUKAZEM‘. Rezervaci wellness služeb  je třeba učinit před příjezdem hosta na hotel.

PRODLOUŽENÝ LUXUS VÍKEND S MASÁŽEMI PRO OBA ***** Pokud už vlastně ani moc pracovat nemusíte*****

JEN VE DVOU A OBKLOPENI LUXUSEM A RELAXACÍ

PRODLOUŽENÝ LUXUS VÍKEND S MASÁŽEMI PRO OBA

Prodloužený víkend ve dvou v luxusním pokoji a masáží
Nechejte se ve dvou unášet od pátku do pondělí luxusem na pokoji a uvolňující masáží v relax studiu.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND S MASÁŽEMI 8.800,- Kč

Balíček obsahuje ubytování v nadstandardním junior suite pro 2 osoby na 3 noci od pátku do pondělí včetně snídaně, láhev přívlastkového moravského vína a s poukazem na maséřské služby v hodnotě 500 Kč v masážním studiu. Voucher můžete uplatnit na libovolnou masáž dle vašeho výběru. Na pokoji s vířivou vanou nebo s infrasaunou a parním boxem můžete dobíjet energii, užívat si pohody a relaxovat.

Objednávky tohoto balíčku provádějte emailem (klikněte na link emailu a ve vaší emailové aplikaci se vám předvyplní naše emailová adresa, název tohoto balíčku i od nás požadováné informace pro objednávku balíčku). Pokud nevyužijete předvyplnění, pak zasílejte objednávky a dotazy na hotel@arigone.cz a uveďte v předmětu název tohoto balíčku: ‚PRODLOUŽENÝ VÍKEND S MASÁŽEMI 8.800,- Kč‘. Rezervaci služeb v masážním studiu je třeba učinit před příjezdem hosta na hotel.


Upozornění: Tyto pobytové balíčky lze zakoupit pro pobyty od pátku do pondělí (nabídka neplatí v pracovní dny).

Skupinové balíčky

HISTORICKÁ OLOMOUC S ŘÍZENOU DEGUSTACÍ VÍNA ***** Jste team a hledáte společné vyžití? Poznejte historickou Olomouc i s degustací vína*****

SOUKROMÁ NEBO FIREMNÍ AKCE S PROHLÍDKOU MĚSTA A DEGUSTACÍ VÍNA

HISTORICKÁ OLOMOUC S ŘÍZENOU DEGUSTACÍ VÍNA

S přáteli nebo pracovním týmem poznat Olomouc a ochutnat moravská vína
Nechejte se s přáteli či pracovním týmem unášet krásami Olomouce a následně vychutnejte při degustaci moravská vína.

HISTORICKÁ OLOMOUC S ŘÍZENOU DEGUSTACÍ VÍNA PRO ORGANIZOVANÉ SKUPINY

Přijeďte k nám, ubytujte se v centru města, odkud je blízko ke všem historickým pamětihodnostem Olomouce. Večer Vás čeká řízená degustace v atraktivních prostorách soukromé vinárny pod vedením zkušeného someliéra v naší soukromé vinárně.

Balíček obsahuje:

 • ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích HISTORY se snídaní za zvýhodněnou cenu pro 14 osob
 • degustační večer (8 vzorků vín + malé občerstvení)

Na přání zajistíme (není součástí ceny):

 • průvodce městem
 • libovolný raut na míru v průběhu degustace

Cena balíčku pro 14 osob: 17 211,00 Kč (každá další osoba 339,00 Kč za degustaci + 1603,00 za dvoulůžkový pokoj).

Pro více informací kontaktujte hotelovou recepci na hotel@arigone.cz 

Speciální svatební balíčky

SVATBA V HISTORICKÉ OLOMOUCI ***** Užijte si sváteční den bez starostí a se vším všudy*****

UŽÍT SI CELÝ SVATEBNÍ DEN I NOC

Výjimečné místo pro výjimečnou svatbu výjimečných lidí
Nechejte se unášet vznešeností svatebního dne a užívejte si jej plnými doušky lásky, spokojenosti a bez veškerých starostí.

NAŠE SPECIÁLNÍ SVATEBNÍ NABÍDKA

 

Pomůžeme Vám zařídit vše, abyste si Váš sváteční den mohli užít bez starostí a se vším všudy!

Možnost domluvit využití kostelu sv. Michala či kaple Božího těla v těsné blízkosti hotelu.

Ubytování novomanželů v luxusním junior suite s výhledem na historické centrum Olomouce, svatební květinová výzdoba, snídaně do postele a pokojová služba.

Na požádání zajistíme celkovou květinovou výzdobu, svíčky, sekt, pronájem limuzíny, zajištění služeb svatebního koordinátora, živá nebo reprodukovaná hudba, DJ, vše dle Vašeho přání.

 

Více o možnostech obřadů 200 metrů od hotelu uvidíte v naší virtuální prohlídce 

Klikněte na ikonku nebo  na název balíčku pro zobrazení podrobných informací k danému balíčku