Dárkové poukazy

Dárkové poukazy ARIGONE *****Chcete obdarovat své blízké a udělat jim radost? Věnujte jim dárkové poukazy ARIGONE *****

Hledáte vhodný dárek? My máme pro Vás řešení s naším dárkovým poukazem ARIGONE.

Jakoukoli službu našeho hotelu (ubytování, privátní wellness, pobytový balíček nebo služby masážního studia)  můžete věnovat Vašim blízkým formou dárkového poukazu hotelu ARIGONE. Dopřejte svým blízkým chvíle odpočinku a relaxace v atraktivním prostředí našeho hotelu.

Postup je velmi jednoduchý – Vy zvolíte hodnotu dárkového poukazu a obdarovaný poté může čerpat hodnotu nebo službu uvedenou na poukazu. Poukaz je třeba uplatnit do 6 měsíců od data vydání. Dárkový poukaz objednávejte v recepci hotelu Arigone na tel. 585 232 351 anebo prostřednictvím e-mailu hotel@arigone.cz .

 

Možnosti předání a platby dárkového poukazu:

Osobně – platba v hotovosti, anebo platební kartou při předání v hotelové recepci

Zaslání poštou – platba předem na účet – poukaz Vám rádi zašleme poštou. Částku za poukaz zaplatíte předem na bankovní účet č. 1808388399/0800. Po připsání částky Vám poukaz odešleme na Vámi požadovanou adresu. Poštovné je zdarma.

Zaslání poštou na dobírku – poukaz můžete rovněž objednat poštou na dobírku na Vámi požadovanou adresu. V tomto případě je účtováno navíc poštovné ve výši 100,- Kč. Pokud je hodnota poukazu 1 000,- Kč a více, poštovné neplatíte ani v případě dobírky.

Zaslání e-mailem – nejrychlejší způsob získání poukazu! Rádi vám jej zašleme elektronicky e-mailem. Částku za poukaz zaplatíte předem na bankovní účet č. 1808388399/0800. Po připsání částky Vám poukaz ve formátu PDF obratem zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu. Vám pak stačí doma poukaz pouze vytisknout.