JEDEN DEN SLADKÉHO NICNEDĚLÁNÍ A HÝČKÁNÍ

PARTNERSKÁ MASÁŽ A PĚT HODIN POBYTU NA LUXUSNÍM POKOJI 1.900,- Kč

Balíček obsahuje relaxační masáž (40 min) pro každého, prováděnou ve stejný čas a pronájem nadstandardního pokoje junior Suite s vířivkou anebo privátní infra-saunou téměř na celý den. Nadstandardní pokoj bude Váš celých 5 hodin dle Vašeho výběru.


BUSINESS & RELAX

KLASICKÁ MASÁŽ ZAD A ŠÍJE ZA ZVÝHODNĚNOU CENU - 2.190,- Kč

Jedete na služební cestu a cítíte se unaveni? Rezervujte si alespoň 1 den předem jednolůžkový pokoj v našem hotelu v pracovní dny a získejte za zvýhodněnou cenu navíc uvolňující klasickou aroma-masáž zad a šíje v trvání 40 min v našem masážním studiu.  Můžete si zakoupit i více balíčků (nocí) po sobě.


POHODA NA JEDEN DEN A JEDNU NOC

JEDNA NOC V LUXUSNÍM POKOJI A MASÁŽ PRO OBA 3.900,- Kč

Balíček obsahuje ubytování na jednu noc včetně snídaně a relaxační masáž pro oba (40 min) v masážním studiu. Na večerní procházce nasajete krásu historického centra Olomouce, po návratu Vás zahřejeme masáží na vyhřívacích poduškách s blahodárným infračerveným zářením a pravými ametysty. Účinky masáže necháte doznívat ve vířivce ve Vašem pokoji nebo můžete relaxovat na pokoji s infrasaunou a parním boxem.


Vážení hosté,

velmi Vám doporučujeme, rezervovat si termíny masážních procedur ještě před Vaším příjezdem do našeho hotelu. Při pozdějším objednání nemůžeme zaručit, že Vámi zvolený termín a čas procedury bude z kapacitních důvodů k dispozici.

Děkujeme za pochopení!