Přemýšlíte o dárku pro Vaše blízké?

Jakoukoli službu našeho hotelu (ubytování, pobytový balíček nebo služby masážního studia)  můžete věnovat Vašim blízkým formou dárkového poukazu hotelu ARIGONE. Dopřejte svým blízkým chvíle odpočinku a relaxace v atraktivním prostředí našeho hotelu.

Postup je velmi jednoduchý - Vy zvolíte typ dárkového poukazu (A, B nebo C) a obdarovaný poté může čerpat hodnotu nebo službu uvedenou na poukazu. Poukaz je třeba uplatnit do 6 měsíců od data vydání. Dárkový poukaz objednávejte v recepci hotelu Arigone na tel. 585 232 351 anebo prostřednictvím on-line formuláře zde.

Vybírat můžete z těchto typů dárkových poukazů:

Typ A - všeobecný poukaz s uvedením hodnoty v Kč

Hotel Arigone Olomouc - dárkový poukaz

Typ B - poukaz určený na konkrétní službu v bez uvedení ceny

Hotel Arigone Olomouc - dárkový poukaz
Typ C - elektronický dárkový poukaz (zasíláme emailem ve formátu PDF)
Hotel Arigone Olomouc - elektronický dárkový poukaz
Možnosti předání a platby dárkového poukazu:

Osobně - platba v hotovosti, anebo platební kartou při předání v hotelové recepci

Zaslání poštou - platba předem na účet - poukaz Vám rádi zašleme poštou. Částku za poukaz zaplatíte předem na bankovní účet č. 1808388399/0800. Po připsání částky Vám poukaz odešleme na Vámi požadovanou adresu. Poštovné je zdarma.

Zaslání poštou na dobírku - poukaz můžete rovněž objednat poštou na dobírku na Vámi požadovanou adresu. V tomto případě je účtováno navíc poštovné ve výši 100,- Kč. Pokud je hodnota poukazu 1 000,- Kč a více, poštovné neplatíte ani v případě dobírky.

Zaslání e-mailem (poukaz C) - nejrychlejší způsob získání poukazu! Rádi vám jej zašleme elektronicky e-mailem. Částku za poukaz zaplatíte předem na bankovní účet č. 1808388399/0800. Po připsání částky Vám poukaz ve formátu PDF obratem zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu. Vám pak stačí doma poukaz pouze vytisknout.