Akce wellness pobyt

PODZIMNÍ WELLNESS S IONTOVÝM NÁPOJEM PILSNER URQUELL OD NÁS

Saunování a pivo patří nerozlučně k sobě.

PŘI ZAKOUPENÍ 2 ČASOVÝCH BLOKŮ V KTERÉMKOLIV PRIVÁTNÍM WELLNESS POKOJI DOSTANETE V RÁMCI AKCE „PODZIMNÍ WELLNESS S IONTOVÝM NÁPOJEM PILSNER URQUELL  OD NÁS“ 2 PLECHOVKY PIVA 0,5 L PILSNER URQUELL.

SAMI SI ZVOLÍTE, ZDA UPŘEDNOSTŇUJETE ORIGINÁL PILSNER URQUELL NEBO ZDRAVĚJŠÍ BEZALKOHOLOVOU VARIANTU BIRELL.

POKUD SI OBJEDNÁTE VE WELLNESS POKOJI CELOU NOC, DOSTÁVÁTE OD NÁS JEŠTĚ K 2 PLECHOVKÁM PIVA 2 ČASOVÉ BLOKY V DEN PŘÍJEZDU ZDARMA.

Během saunování se pocením naše tělo odvodňuje a současně se vyplavují škodlivé toxiny. Navíc pot vyvolaný saunováním obsahuje 5x – 6x více toxinů, nečistot a tuků, než obyčejný pot. Je tedy nezbytně nutné po návštěvě sauny doplnit tekutiny a pivo je v této situaci velmi oblíbený a i vhodný iontový nápoj.

Více o pivě i sauně najdete v našem blogovém příspěvku ‚Sauna a pivo‚.

Pokud si objednáte wellness pokoj přes naší webovou stránku od 09.09. do 31.10.2019 na 2 časové úseky a do 31.10.2019 navštívíte náš privátní wellness pokoj, tak dostanete od nás automaticky dvě plechovky piva jako dárek od nás. Tzn. Vy si objednáte 3,5 hodiny a díky bonusu si užijete pobyt v luxusu a soukromí s dvěma plechovkami piva Pilsner Urquell nebo Birell dle Vašeho výběru.

Při rezervaci wellness pokoje přes noc pře naši webovou stránku Vám automaticky prodloužíme Váš pobyt v den příjezdu o 2 časové bloky, tzn. o 3,5 hodiny.

Wellness 1

Wellness 2

Wellness 3

Wellness 4

Wellness 5

Wellness 6