Akce wellness pobyt

WELLNESS S BUBLINKAMI

Užijte si wellness s bublinkami Bohemia Sekt

 

Wellness-Sauna Olomouc

PŘI ZAKOUPENÍ 2 ČASOVÝCH BLOKŮ V KTERÉMKOLIV NAŠEM PRIVÁTNÍM WELLNESS POKOJI DOSTANETE V RÁMCI AKCE „WELLNESS S BUBLINKAMI“  LÁHEV BOHEMIA SEKTU 0,7 l JAKO DÁREK OD NÁS.

POKUD SI OBJEDNÁTE VE WELLNESS POKOJI CELOU NOC, DOSTÁVÁTE OD NÁS K LÁHVI SEKTU JEDEN ČASOVÝ BLOK V DEN PŘÍJEZDU ZDARMA za předpokladu, že časový bloky před Vaším příjezdem je volný.

wellness pobyt Olomouc

Objednávky tohoto balíčku lze provádět od 09.09.2020 do 31.10.2020  pouze online na našich rezervačních stránkách  a do pole ‚Vaše další upřesnění‘ uveďte text ‚WELLNESS S BUBLINKAMI‘.  Váš pobyt na pokoji musí proběhnout také v termínu platnosti balíčku. Cena balíčku je dle platného ceníku wellness pokojů na 2 časové úseky a od nás dostáváte jako bonus jednu láhev Bohemia Sektu zdarma. Tzn. Vy si objednáte 3,5 hodiny a díky bonusu si užijete pobyt v luxusu a soukromí s lahví sektu na naše náklady.

4 z našich 6 soukromých wellness pokojů nabízí kromě vířivky, zážitkové sprchy, relaxační zóny i finskou saunu, která podporuje imunitu a zlepšuje náladu. Další pozitivní účinky sauny nejen na imunitní systém, ale i celý náš organismus najdete v našem příspěvku Sauna a detox.

Wellness 1

Wellness 2

Wellness 3

Wellness 4

Wellness 5

Wellness 6