Akce wellness pobyt

PODPOŘTE SVOJI IMUNITU s 2+1

Podpořte svoji imunitu wellness pobytem 2+1

Wellness-sauna-virivka-Olomouc

PŘI ZAKOUPENÍ 2 ČASOVÝCH BLOKŮ V KTERÉMKOLIV NAŠEM PRIVÁTNÍM WELLNESS POKOJI DOSTANETE V RÁMCI AKCE „PODPOŘTE SVOJI IMUNITU WELLNESS POBYTEM 2+1“  JEDEN ČASOVÝ ÚSEK JAKO DÁREK OD NÁS  (pokud je pokoj volný).

TUTO AKCI LZE VYUŽÍT JEN POKUD JE POKOJ NA NÁSLEDNÝ NEBO PŘEDCHÁZEJÍCÍ ČASOVÝ ÚSEK VOLNÝ (před nebo po Vámi zvoleného času).

POKUD SI OBJEDNÁTE VE WELLNESS POKOJI CELOU NOC, DOSTÁVÁTE OD NÁS 2 ČASOVÉ BLOKY V DEN PŘÍJEZDU ZDARMA, tzn. o 3,5 hodiny za předpokladu, že 2 časové bloky před Vaším příjezdem jsou volné.

Objednávky tohoto balíčku lze provádět od 01.06.2020 do 31.07.2020 pouze na našich rezervačních stránkách  a do pole ‚Vaše další upřesnění‘ uveďte text ‚AKCE PODPOŘTE SVOJI IMUNITU WELLNESS POBYTEM 2+1‘. Cena balíčku je dle platného ceníku wellness pokojů na 2 časové úseky a od nás dostáváte jako bonus jeden časový úsek. Tzn. Vy si objednáte 3,5 hodiny a díky bonusu si užijete pobyt v luxusu a soukromí 5,5 hodiny. Tuto akci můžete využít jen v případě, že je pokoj volný před nebo po Vámi požadovaném 3,5 hodinovém časovém bloku.

4 z našich 6 soukromých wellness pokojů nabízí kromě vířivky, zážitkové sprchy, relaxační zóny i finskou saunu, která podporuje imunitu a zlepšuje náladu. Další pozitivní účinky sauny nejen na imunitní systém, ale i celý náš organismus najdete v našem příspěvku Sauna a detox.

Wellness 1

Wellness 2

Wellness 3

Wellness 4

Wellness 5

Wellness 6