Akce wellness pobyt

LETNÍ WELLNESS S BONUSEM BOHEMIA SEKTU OD NÁS

Léto, dovolená, odpočinek a láhev sektu patří k sobě.

PŘI ZAKOUPENÍ 2 ČASOVÝCH BLOKŮ V KTERÉMKOLIV PRIVÁTNÍM WELLNESS POKOJI DOSTANETE V RÁMCI AKCE „LETNÍ WELLNESS S BONUSEM BOHEMIA SEKTU OD NÁS“ LÁHEV BOHEMIA SEKTU 0,750 l  JAKO DÁREK OD NÁS. SAMI SI ZVOLÍTE, ZDA UPŘEDNOSTŇUJETE DEMI SEC NEBO BRUT.

POKUD SI OBJEDNÁTE VE WELLNESS POKOJI CELOU NOC, DOSTÁVÁTE OD NÁS JEŠTĚ K LÁHVI SEKTU 2 ČASOVÉ BLOKY V DEN PŘÍJEZDU ZDARMA.

Už po hodině relaxace ve vířivé vaně s uklidňujícím bubláním a příjemnou vůní aromatické soli je Vaše tělo i duch plné optimismu a dobré nálady. Podle servru „zena.aktualne.cz“ vodoléčba pomáhá pohybovému aparátu, krevnímu oběhu, dýchací, nervové soustavě i kůži. To vše můžete doplnit i saunou, která posilní Váš imunitní systém. Dle servru ‚Vseosaunovani.cz‘  bylo zjištěno, že pokud se pravidelně saunujeme, dojde v našem těle ke snížení toxických látek až o 21, 3 %. Navíc pot vyvolaný saunováním obsahuje 5x – 6x více toxinů, nečistot a tuků než obyčejný pot.

Pokud si objednáte wellness pokoj přes naší webovou stránku od 01.06. do 31.08.2019 na 2 časové úseky a do 31.08.2019 navštívíte náš privátní wellness pokoj, tak dostanete od nás automaticky jednu láhev Bohemia sektu jako dárek od nás. Tzn. Vy si objednáte 3,5 hodiny a díky bonusu si užijete pobyt v luxusu a soukromí s láhví sektu 0,750 l DEMI SEC nebo BRUT dle Vašeho výběru.

Při rezervaci wellness pokoje přes noc pře naši webovou stránku Vám automaticky prodloužíme Váš pobyt v den příjezdu o 2 časové bloky, tzn. o 3,5 hodiny.

Wellness 1

Wellness 2

Wellness 3

Wellness 4

Wellness 5

Wellness 6