Blog

Sauna a pivo

By

PÍT ČI NEPÍT PIVO PO SAUNĚ?

Pivo je iontový nápoj vhodný po saunování

Pozitivních vlastností na naše zdraví má pivo i sauna hned několik. O těch nejdůležitějších 5 faktorech o pivu píše servr www.blesk.cz  Náš zažívací trakt určitě podpoří velké množství vitamínů B a vysoké množství vlákniny, které jsou obsaženy v pivu.

Během saunování se pocením naše tělo odvodňuje a současně se vyplavují škodlivé toxiny. Navíc pot vyvolaný saunováním obsahuje 5x – 6x více toxinů, nečistot a tuků, než obyčejný pot. Je tedy nezbytně nutné po návštěvě sauny doplnit tekutiny a pivo je v této situaci velmi oblíbený a i vhodný iontový nápoj.

Ideální je nealko pivo, které dokáže tělo velmi rychle zavodnit a vyrovnat hladinu iontů. Jelikož se jedná o čistě přírodní nápoj, je mnohem vhodnější než kterékoli běžně dostupné iontové nápoje.

Pivo navíc podle odborníků podporuje spánek či trávení. Aby ale skutečně plnilo funkci vhodného nápoje pro zdravý životní styl, platí, že základem je jeho umírněná konzumace.

Nejvíce o účincích piva se dozvíte v knize „Pivo a zdraví aneb Lidstvo ještě lepší nápoj nevymyslelo, kde více než 30 lékařů uvádí, v jakých případech je chmelový mok prospěšný a kdy může uškodit. Recenzi ke knize najdete na servru www.lidovky.cz O pivu jako takovém bylo jistě zpracováno mnoho písemností, ale pojetí autorského kolektivu zdravotníků z Fakultní nemocnice Plzeň má zcela zvláštní význam: – především jde o pohled z pozice různých medicínských odborností, kde je upozorňováno jak na kladné stránky pití piva, a to většinou pro zdravý organismus, tak i na stránky záporné (většinou u různých onemocnění). V knize jde o odborný názor nejen lékařů ze samotné Plzně, kteří zde většinou studovali Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a působí ve Fakultní nemocnici Plzeň.

Od 9.9.2019 do 31.10.2019 můžete využít naší akce ‚PODZIMNÍ WELLNESS S IONTOVÝM NÁPOJEM PILSNER URQUELL  OD NÁS, kdy získáte jako bonus 2 plechovky PILSNER URQUELL nebo BIRELL dle Vašeho výběru.

Wellness 1

privátní-vířivka-Olomouc

Wellness 2

Wellness 3

Wellness 4

Wellness 5

privatni sauna-whirlpool

Wellness 6